Proč sponzorovat?

Chceme prostřednictvím sponzorů udržet nízkou cenu tábora.  Tábory totiž nepořádáme proto, abychom na nich vydělávali, ale především proto, že se snažíme zprostředkovat dětem zajímavé zážitky nezávisle na tom, z jakého sociálního prostředí pocházejí. Aby se nám do budoucna podařilo udržet nízký účastnický poplatek za tábor, velmi oceníme jakoukoliv smysluplnou formu sponzorských darů.

Na každý dar Vám v případě zájmu můžeme sepsat darovací smlouvu, aby byl váš dar oceněn i daňovou úlevou.

Jak nás tedy můžete podpořit?

Do táborové spíže přijímáme:

  • Buchty v rozumném množství, které bez problémů přežijí i 24 hodin mimo lednici (sladké i slané)
  • Marmelády, sirupy, kompoty, med – bezvadné, neprošlé, uzavřené (u domácích jen z ověřeného zdroje, ne starší 2 let)
  • Zelenina z vašich i jakýchkoli jiných zahrádek, k nimž máte legální přístup. Opět kriticky uvažujte o trvanlivosti. Hodí se např. kedlubny, cuketky, hrášek, časná karotka (listová zelenina a jahody s rozumem, třešně a rybíz NE!)

Dovolujeme si zdůraznit, že vnesené nádoby se nejpravděpodobněji vrátí majitelům, budou-li podepsané (lihovkou nebo lihovkou na vodovzdorném leukoplášti). Pokud chcete nádobu táboru věnovat, tak vnášejte hlavně nepodepsané pekáče, servírovací tácy, nerezové hrnce a velké vajdliny (tj. lavory užívané od počátku jen na jídlo).

Bohužel nemůžeme použít domácí vajíčka, pomazánky, maso a uzeniny, mléko a mléčné výrobky.

Do pokladnice odměn přijímáme:

Nejrůznější předměty vhodné jako výhry pro děti. Zajímavé hračky, školní potřeby, pěkné knihy (klidně secondhandové) pro děti ve věku 8 – 15 let. Zkrátka cokoliv, co rozvíjí dětskou tvořivost a fantazii.

Podpořit můžete i finančními dary na účet 2600666278/2010.

Jestli se rozhodnete podpořit nás jakýmkoliv darem, napište nám na [email protected].